FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

144 €

Pakete romantike ne Splendid Resort & Spa


Pakete romantike ne Splendid Resort & Spa - Budva

PERSONA DATATQENDRIMITRAJTIMICMIMI
201 Tetor - 28 Dhjetor3 DiteMe mengjes288 Eur cifti

Paketa perfshin:


✔ 2 nete akomodim ne dhome superiore (pamje deti)
✔ Shampanje dhe nje surprize e embel ne dhome
✔ Mengjeset ne La Bussola Restaurant
✔ 1 darke e sherbyer ne Restorantin Aziatik Promenada
✔ Hyrja ne Splendid Spa & Wellness center (pishina e brendshme, Finnish sauna, mild sauna, bio sauna, banjo me avull me kristale Swarovski crystals, zona e relaksit, dushet, shatervani i akullit, palester)
✔ 20% zbritje per trajtimet ne Splendid Spa
✔ Check-out i vone deri ne 18:00

Nuk perfshihet:

✘ Transporti

✘ Taksat lokale te qendrimit ne Mal te Zi: 1.3 Eur per person per dite.

Periudha: 01 Tetor – 28 Dhjetor.

Splendid Resort & Spa ndodhet ne Becici vetem 3 km larg qytetit te vjeter te Budves. Eshte nder hotelet e pare me 5* qe eshte hapur buze Adriatikut dhe shume njerez te famshem e kane vizituar.

Hoteli disponon 322 dhoma standarte, 4 suita dhe 13 apartamente. Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, internet me shpejtesi te larte, telefon, TV satelitor, dhe kasaforte.

Informacione te tjera:
Distanca nga Budva: 3 km
Distanca nga plazhi: 0 m

Check in: 14.00
Check out: 12.00

HOTEL I PERSHTATSHEM PER CIFTE, FAMILJARE DHE TE MOSHUAR.

 

Prenoto tani