FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

429 €

Pranvere ne Viene (me avion)


PERSONA DATAQENDRIMITRAJTIMICMIMIHOTELI
212-15 Mars4 DiteMengjes 399 Eur personi3***
229 Prill - 2 Maj4 DiteMengjes 429 Eur personi3***

PAKETA PERFSHIN:

✔ Fluturim direkt me avion vajtje-ardhje (Austrian Airlines)
✔ Transfertat me autobus aeroport – hotel – aeroport
✔ Akomodimi per 3 nete/ 4 dite ne hotel 3***
✔ Mengjeset per ditet e qendrimit
✔ Ekskursionet dhe vizitat sipas programit
✔ Guide dhe shoqerues ne shqip

Nuk perfshihet:

✘ Hyrjet ne Monumente dhe Muzeume
✘ Drekat dhe darkat
✘ Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken “Perfshihet”

SHENIM: Bagazhi i perfshire ne cmim: 1 valixhe 8 kg (ne kabine dhe permasa: 55x40x23cm

ORARET E AVIONIT:

Tirane – Viene: 15.00 – 16.40

Viene – Tirane: 22.15 – 23.45

 

Prenoto tani