FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

NORWEGIAN CRUISE LINE
Krociere ne Mesdhe - Full Board

760 €

Krociere ne Mesdheun Perendimor


Krociere ne Mesdheun Perendimor

PERSONA PERIUDHA QENDRIMI TRAJTIMI CMIMI
2 19/10 – 26/10 8 dite Full Board  1.520 Eur


Trajtimi Full Board perfshin:
Mengjesi,dreka dhe darka ( bufe e hapur ).
Pijet nuk perfshihen.

PAKETA PERFSHIN:


Akomodimin ne Krociere per 7 nete/8 dite
Ushqimi sipas konceptit te krocieres

Animacion gjate lundrimit
Asistence gjate pushimeve

Nuk perfshihet:

Bileta e avionit Tirane – Barcelone – Tirane

Bakshishe

Ekskursionet ne destinacionet ku ndalohet

ITINERARI I LEVIZJEVE:

Dita Data
Koha Aktiviteti Porti i nisjes Shteti
Djele 10/19/2014 06:00 PM Nisja BARCELONA ES
Hene 10/20/2014 12:00 AM Lundrim (none) (none)
Marte 10/21/2014 07:00 AM Mberritja NAPLES/POMPEII IT
Marte 10/21/2014 07:00 PM Nisja NAPLES/POMPEII IT
Merkure 10/22/2014 06:00 AM Mberritja CIVITAVECCHIA (ROME) IT
Merkure 10/22/2014 07:00 PM Nisja CIVITAVECCHIA (ROME) IT
Enjte 10/23/2014 07:00 AM Mberritja LIVORNO (FLORENCE/PISA) IT
Enjte 10/23/2014 07:00 PM Nisja LIVORNO (FLORENCE/PISA) IT
Premte 10/24/2014 08:00 AM Mberritja CANNES FR
Premte 10/24/2014 06:00 PM Nisja CANNES FR
Shtune 10/25/2014 01:00 PM Mberritja PALMA MAJORCA ES
Shtune 10/25/2014 08:00 PM Nisja PALMA MAJORCA ES
Djele 10/26/2014 05:00 AM Mberritja BARCELONA ES

Facilitetet:

Salle mbledhjesh, qender argetimi, teater, qender SPA, fushe basketbolli, dyqane Duty Free, casino, etj.


Relax dhe argetim:


Aquapark me 2 pishina dhe 5 vaska me uje te ngrohte. Pishine per femije dhe 3 rreshkitese.

KROCIERE E PERSHTATSHME PER CIFTE, RINI, FAMILJARE DHE TE MOSHUAR.

Prenoto tani