FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

84 €

Relaks ne Iberostar Bellevue – Budva


Hotel Iberostar Bellevue - Budva

PERSONA DATATQENDRIMITRAJTIMICMIMI
208 - 30 Tetor3 DiteAll Inclusive168 Eur cifti

PAKETA PERFSHIN:


✔ Akomodimi ne hotel per 2 nete/ 3 dite
✔ Trajtimi All Inclusive (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate gjithe dites)
✔ Perdorimi i faciliteteve te hotelit: pishine e brendshme,jakuzi dhe palester
✔ 30 minuta ushtrime korrektive
✔ Largim i vone nga hoteli deri ne 14.00
✔ Parking

Nuk perfshihet:

✘ Transporti.

Hotel Iberostar Bellevue ndodhet ne nje gji te bukur te detit Adriatik, prane qytetit te Budves. Ky hotel me 4 yje ka dalje direkt ne plazh dhe ofron nje variacion aktivitetesh, sportesh dhe gastronomie, ku cdo dite ne Budva do te jete e ndryshme nga tjetra.

Dhomat jane te pajisura me ballkon ose terrace, vaske ose dush, tharese flokesh, telefon, televizor satelit, kasaforte me pagese ekstra.


Facilitetet:


Parking, salle mbledhjesh, ajer te kondicionuar, kasaforte, kend lojerash, klub per femije 4-7 vjec, makina me qera, dyqan suveniresh.


Relax dhe argetim:


Pishine e jashtme, Pishine per femijet, Pishine e brendshme, palester, sauna dhe banjo turke, masazhe. Interneti eshte me pagese ekstra.
Shenim: disa nga keto sherbime jane me pagese ekstra.

Plazhi:
Plazh me rere, i pajisur me cadra dhe shezllona, subjekt i disponibilitetit.

Informacione te tjera:
Distanca nga Budva: 2 km
Distanca nga plazhi: 0 m

HOTEL I PERSHTATSHEM PER CIFTE, FAMILJARE DHE TE MOSHUAR.

 

Prenoto tani