FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

118 €

Fundjave relaksi ne Hotel Avala


Vjeshte ne Hotel Avala - Budva

PERSONA DATATQENDRIMITRAJTIMICMIMI
21-31 Tetor3 DiteHalf Board236 Eur cifti

PAKETA PERFSHIN:


✔ Akomodimi ne hotel per 2 nete/ 3 dite

✔ Shishe uji dhe fruta ne dhome
✔ Mengjeset dhe darkat per ditet e qendrimit

✔ Upgrade ne dhome superiore sipas disponibilitetit
✔ Perdorimi i faciliteteve te hotelit: pishine e brendshme, palester, sauna, jakuzi dhe banjo turke

✔ Check in i heret dhe check out i vone (deri ne 18.00 – sipas disponibilitetit)
✔ Internet Wi-Fi ne zonat publike
✔ Parking

Nuk perfshihet:

✘ Transporti

✘ Taksa lokale e qendrimit ne Mal te Zi  ( 1.3 Eur per person te rritur per dite)

HOTEL I PERSHTATSHEM PER CIFTE, FAMILJARE DHE TE MOSHUAR.

Prenoto tani