FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

295 €

Creta Verano Hotel – KreteCreta Verano Hotel - Krete


PERSONA PERIUDHAQENDRIMITRAJTIMICMIMI
223-30 Maj8 DiteAll Inclusive590 € cifti
2

Trajtimi All Inclusive perfshin:
Mengjeset, drekat dhe darkat (bufe)
Pijet pa limit gjate gjithe dites

PAKETA PERFSHIN:

✓ Fluturimi charter Selanik – Krete – Selanik
✓ Transferte aeroport – hotel – aeroport
✓ Akomodimi ne hotel per 7 nete/ 8 dite
✓ Trajtimi All Inclusive
✓ Asistence gjate pushimeve

Paketa nuk perfshin:

✗ Transportin Tirane – Selanik – Tirane

✗ Transferten aeroport – hotel – aeroport (me pagese ekstra 20 € vajtje ardhje)

Informacione te pergjithshme:

Hotel Creta Verano eshte i pozicionuar ne nje pike strategjike ne zonen Malia te ishullit te Kretes.

Distancat:

Distanca nga plazhi: 700 m
Distanca nga qendra e Malia-s: 200 m
Distanca nga aeroporti: 32 Km

Check in: 14.00
Check out: 10.00

HOTEL I PERSHTATSHEM PER CIFTE, FAMILJARE DHE TE MOSHUAR.

Prenoto tani