FILTER

Tel: +35542378180 | Mail: info@inholiday.al

315 €

Caldera Romantica – SantoriniCaldera Romantica - Santorini


PERSONA PERIUDHAQENDRIMITRAJTIMICMIMI
223-30 Qershor8 DiteMe mengjes630 € cifti
2

Trajtimi me mengjes perfshin:
Mengjeset per ditet e qendrimit (bufe)
Pijet nuk perfshihen ne pakete

PAKETA PERFSHIN:

✓ Fluturimi charter Selanik – Santorini – Selanik
✓ Transferte aeroport – hotel – aeroport
✓ Akomodimi ne hotel per 7 nete/ 8 dite
✓ Trajtim me mengjes
✓ Asistence gjate pushimeve

Paketa nuk perfshin:

✗ Transportin Tirane – Selanik – Tirane

✗ Transferten aeroport – hotel – aeroport (me pagese ekstra 20 € vajtje ardhje)

Informacione te pergjithshme:

Hotel Caldera Romantica ndodhet ne fshatin Akrotiri, ne pjesen jugore te ishullit te Santorini-t. Hoteli e merr emrin nga pozicioni fantastik, me perendime magjike dhe pamje romantike qe ju ofrohet nga hoteli.

Distancat:

Distanca nga plazhi: 2 Km
Distanca nga qendra e Akrotiri-t: 1.5 Km
Distanca nga aeroporti: 12 Km

Check in: 14.00
Check out: 10.00

HOTEL I PERSHTATSHEM PER CIFTE, FAMILJARE DHE TE MOSHUAR.

Prenoto tani